TomTom WORK vítězem soutěže Fleetový produkt roku

Pro Vás a Vaše vozidla

NositelFlt_2010Ve čtvrtek 7. října 2010 večer byly během slavnostního Galavečera v hotelu Corinthia Praha slavnostně vyhlášeny výroční ceny časopisu FLEET firemní automobily- ALD Automotive Fleet Awards 2010.
V kategorii Fleetový produkt roku 2010 - Elektronický / telematický systém - byl vítězem vyhlášen manažerský systém TomTom WORK.

Soska_Flett_Produkt_2010small TomTom WORK je na českém a slovenském trhu novinkou jako naprosto výjimečné řešení , které přímo řídí vozidla a mobilní týmy. A využívá obousměrného toku geokódovaných dat a neomezené komunikace mezi lidmi v kanceláři a řidiči na cestách. Na rozdíl od běžných navigací ze sesterské divize TomTom, nejde o jednoúčelové jednotky. Ale TomTom WORK je sám o sobě unikátní a ucelený manažerský systém s prvky business inteligence, kde odpadá složité a nepřehledné opožděné reportování. Samozřejmostí je on-line kontrola spotřeby PHM, digitálního tachografu, přenos work flow jízdních příkazů a dálkové přenastavování navigací z centra.

Nasazení TOM TOM WORK je nečekaně jednoduché a z tohoto důvodu stále více se šířící řešení nejen pro vozidla mobilních částí vlastních firem, ale i pro outsourcing a subkontraktory nacházející se i na druhém konci státu, regionu, kontinentu nebo i zeměkoule - v různých jazykových a kulturních oblastech. Ale díky intuitivnímu prostředí propojených se zadavateli prací ihned implementovatelnou, pochopitelnou a sjednocující filosofií podobně, jako je např. SAP, Microsoft Office nebo podobné stejně intuitivní nástroje.

Plaketa_FleetProdukt_2010 TomTom WORK je nyní ve světě nejrychleji se šířícím telematickým řešením. Poprvé byl TomTom WORK pod svým názvem a logem uveden v roce 2006. Od té doby získal četná vítězství v prestižních soutěžích a během pouhých let se usídlil u více, nežli 120.000 uživatelů po celém světě.

Díky možnosti bleskové implementace bez problémů s vyškolováním a zaváděním do praxe, ale současně širokými možnostmi integrací do interních IS, je TomTom WORK využíván nejen v logistice a dopravě, ale i u sociálních služeb, obchodních zástupců a bezpečnostních složek. Pro svou oblibu u předních světových společností z nejvyspělejších zemí světa, byl TomTom WORK na jejich žádost i bleskově implementován a nasazen v Jižní Africe během zajišťování letošního fotbalového šampionátu, kdy nadobro pronikl i na africký kontinent.


V České republice a na Slovensku je TomTom WORK oficiálně šířen s lokální podporou a v českém jazyce od počátku letošního roku. Oficiálním partnerem TomTom WORK je společnost D&COMM, která mj. zastupuje i produkty QUALCOMM, map&guide a další nástroje pro business inteligence, dopravu a logistiku.

 Auzky_Petkov

Rychlý kontakt

Tel.: +420 233 373 855

E-mail:  info@tomtomfleet.cz

Kontaktujte mě

 

Elektronická kniha jízd

gps-do-auta-zdarma
  

Jízdní příkazy a zakázky

Jízdní příkazy a zakázky
  

Pro dopravce

TRuckCarpet549px
  

Pro logistiku

TruckWarehouse