S propojenými navigacemi TomTom WORK od listopadu již i česky a za české koruny

Pro Vás a Vaše vozidla

sance-pro-vas-uspech-v-podnikaniOd 3. 11. 2009 spouštějí TomTom WORK a jeho Official Partner pro Českou Republiku a Slovensko - společnost D&COMM s.r.o., uživatelské prostředí systému i v českém jazyce na globálním dispečerském rozhraní WEBFLEETwww.tomtomwork.com. Slovenská verze je již rovněž v přípravě. Stávající ani nový uživatel TomTom WORK nyní již nebude muset pro komunikaci s řidiči vyhledávat dispečery se znalostí cizích jazyků.

Další novinkou od 3. 11. 2009 je již možnost nově uzavírat smlouvy s tarify v české měně. Začínají na velice příjemných 380 Kč (bez DPH) pro sledování vozidel a komplexní reporting.

Za 545 Kč (bez DPH) má zákazník k dispozici:

  • plné datové připojení GPRS
  • neomezené zasílání a správu objednávek
  • neomezenou komunikaci
  • sledování a reporting. 
  • Tyto služby vždy zdarma zahrnují i troje mapové poklady (TeleAtlas/TomTom, Google a Google Satelit) na straně dispečinku
  • všechna datová spojení a poskytování plné podpory. 
Obchodní ředitel D&COMM s.r.o. Pavel Petkov k tomu uvádí: „Jsme velice mile překvapeni okamžitým zájmem a ohlasy uživatelů, které představení v Brně vyvolalo, protože jsme na sklonku léta s vedením TomTom WORK zvažovali, zda přistoupit k české a slovenské předpremiéře tomto veletrhu. Produkty známých značek vždy vyžadují pečlivé několikaměsíční načasování oficiální kampaně, která se již nyní blíží.

Revoluční navigace ze stáje TomTom resp. specializované divize TomTom WORK, umožňují mobilně, komunikačně a datově propojit malý nebo i rozsáhlý autopark či přepravní flotilu do jedné inteligentní sítě. V ní pak uživatel ze/a do/ svého PC nebo notebooku zasílá, přijímá, vyhodnocuje a sdílí se svými kolegy za volanty zakázky, údaje o vozidlech a řidičích – vše bez potřeby instalace složitých HW a SW aplikací. Samozřejmostí jsou dopravní informace a další pokročilé funkce.

„Rychlý zájem nových klientů a snaha co nejvíce uživatelsky podpořit řadu stávajících, podnikajících na českém a slovenském území, nás přesvědčil a zavázal, abychom plnou jazykovou a tarifní lokalizaci pro ČR nakonec urychlili“, upřesňuje Pavel Petkov a pokračuje:

„Právě v době pokračující krize je produkt typu TomTom WORK pro uživatele nejlepším řešením, jak zjistit co se u něho v mobilní části firmy nebo u subkontraktorů skutečně děje. Kde existují jinak netušené časové, procesní a lidské rezervy. A jaké cesty díky on-line reportům, naprostému přehledu o plnění zakázek a transparentní komunikaci rychle zvolit, aby firma oproti konkurenci a obtížím spojených s krizí ustála. Citelné úspory za vyčerpávající a často i zmatečnou mobilní hlasovou komunikaci jsou další třešničkou na dortu,“ dodává Pavel Petkov.

Rychlý kontakt

Tel.: +420 233 373 855

E-mail:  info@tomtomfleet.cz

Kontaktujte mě

 

Elektronická kniha jízd

gps-do-auta-zdarma
  

Jízdní příkazy a zakázky

Jízdní příkazy a zakázky
  

Pro dopravce

TRuckCarpet549px
  

Pro logistiku

TruckWarehouse