Svoje vozidla máte v kapse

Pro Vás a Vaše vozidla

WFmobilePocketSmallDíky aplikaci TomTom WEBFLEET® Mobile můžete svou firmu mít pod kontrolou, i když jste zrovna na cestách. Můžete tak zobrazit, kontrolovat a spravovat své zaměstnance, kteří se nacházejí na různých místech – v libovolnou dobu a ať jste kdekoli. Můžete tak s přehledem zvládat práci, kterou již máte, zatímco v terénu sháníte další.

Pokud zákazník zavolá s dotazem, můžete příslušné informace získat během několika sekund. Díky aplikaci WEBFLEET® Mobile máte vše, co potřebujete pro poskytování prvotřídních služeb přímo na telefonu, když nejste ve své kanceláři.

Udržte si kontrolu

Pokud si chcete udržet kontrolu nad svou firmou, musíte zůstat v kontaktu s aktuálním děním. Díky aplikaci WEBFLEET® Mobile můžete dostávat automatické oznámení aktualizací stavu vozového parku v reálném čase.

Zvyšte efektivitu

Díky aplikaci WEBFLEET® Mobile snadno uvidíte, kde se nacházejí vaše vozidla a která jsou k dispozici, takže za novým úkolem můžete vždy poslat nejvýhodněji umístěného pracovníka vzhledem k aktuální dopravní situaci.

Udělejte na zákazníky dojem

Aplikace WEBFLEET® Mobile vám umožňuje nepřetržitý přistup k datům z terénů, takže můžete svým zákazníkům poskytnout přesné informace o stavu aktuálních zakázek. Například jim můžete sdělit, kde se vaši řidiči nacházejí nyní a kam míří a čas příjezdu do cíle. Ihned se dozvíte, pokud začne hrozit zpoždění objednávky, takže s tím můžete něco udělat, ještě než zazvoní telefon. A když zákazník na poslední chvíli zavolá s novým požadavkem, můžete to vyřídit na cestách stejně dobře, jako byste byli v kanceláři.

Jednoduché použití

A navíc se snadno používá. Většina informací je dostupná jediným dotykem a příkazy se provádějí pomocí stejných gest (klepnutí, tažení prsty), která používáte pro jiné aplikace chytrého telefonu.

Vyhledejte aplikaci ve službě AppStore nebo Android Market zadáním výrazu WEBFLEET® Mobile nebo klíčového slova TTWFM.

Rychlý kontakt

Tel.: +420 233 373 855

E-mail:  info@tomtomfleet.cz

Kontaktujte mě

 

Elektronická kniha jízd

gps-do-auta-zdarma
  

Jízdní příkazy a zakázky

Jízdní příkazy a zakázky
  

Pro dopravce

TRuckCarpet549px
  

Pro logistiku

TruckWarehouse