TomTom WORK - rychle dobývá celý svět - včetně šampionátu ve fotbale v Jižní Africe

Pro logistiku

fotbal1Navigace, oboustranná komunikace, on-line  tachograf, dopravní informace, špičkové handsfree, work-flow, statusová hlášení a makra, neomezený počet dispečinků ZDARMA kdekoliv ve světě v různých jazykových mutacích (včetně i češtiny) se třemi druhy map (včetně satelitních Google) - to vše v ceně ALL INCLUSIVE jednoho litru PHM denně na aktivovanou jednotku?!

A další a další funkce vše ZDARMA resp. již v základní ceně! Je to marketingový podvod? Nebo nekalá soutěž?

Nikoliv, to jen mladší čtyřletá sestřička TomTom, která se nazývá TomTom WORK, ve svých pouhých čtyř letech od narození v roce 2006 právě nyní překonala hranici 100.000 uživatelů a dále zrychluje! Sestřička, která ale není z pohledu prudce rostoucích uživatelů žádným dítětem:

"TomTom WORK úspěšně umožňuje podnikatelům, aby rychle navýšili úroveň služeb svých mobilních zaměstnanců, přičemž paralelně garantuje prudké snížení provozních nákladů," říká Thomas Schmidt, výkonný ředitel společnosti TomTom WORK. "Naši zákazníci si uvědomují, že investice do TomTom WORK  má neskutečně rychlou návratnost a pomáhá získat okamžitou konkurenční výhodu."

Shell, Linde, Německý červený kříž, ESA, DHL, STILL, CENEP Cargo, LKW WALTER a další a další přibývají do rychle se rozrůstající stotisícové rodiny uživatelů.

V utrapřenosné verzi, která je vždy s řidičem nebo přenosné, která je ihned propojitelná s jakýmkoliv jiným vozidlem, se stává TomTom WORK nejefektivnějším a zároveň cenově nejdostupnějším nástrojem, který si může jakýkoliv manažer dopravy, logistiky nebo mobilní části firem, outsourcingu a subkontraktorů představit. Navíc bez jakýchkoliv nároků na IT a další obvyklé náklady!

Minulý týden se zástupci nejpřednějších českých společností mohli na vlastní oči přesvědčit v rámci CNG Volkswagen Tour, pořádané časopisem FLEET, RWE a Leasplan na Brněnské přehradě, že TomTom WORK dokáže jako základní funkci přenášet i karbonovou stopu.

Obchodní ředitel D&COMM, Oficiálního partnera TomTom WORK pro Českou Republiku a Slovensko Pavel Petkov k tomu dodává na vysvětlenou:  "Naším cílem bylo a je podpořit všechny, kteří vsadili na CNG či další progresivní paliva budoucnosti nebo se ucházejí o tendry v enviromentálně citlivých regionech a projektech. TomTom WORK se snaží být vždy se svými uživateli v akci a nečekat na opožděnou reakci konkurentů. Naši uživatelé se mohou spolehnout, že s TomTom WORK budou vždy v nejlepší a nejprestižnější společnosti náročných zadavatelů a zákazníků, kteří vyžadují přesnost, spolehlivost a progresivitu."

CNG-01

Typičtí dopravci a jejich zadavatelé progresivitu TomTom WORK zase ocení u map pro kamiony, které omezují a vylučují nebezpečí uvíznutí jejich zásilek a majetku na neprůjezdných komunikacích nebo zvýšení nákladů v podobě objížděk a citelných pokut a postihů nejen v zahraničí.

Není divu, že si nejprestižnější dodavatelé a logističtí operátoři, ale i provozovatelé osobní dopravy, vyžádali urychlené nasazení TomTom WORK i na světovém šampionátu ve fotbale v Jižní Africe a TomTom WORK se flexibilně rozšířil do další země a na další kontinent. 

CNG-02

TomTom NV je přední světový poskytovatel navigačních řešení a digitálních map. TomTom NV má přes 3300 zaměstnanců pracujících ve čtyřech obchodních divizích – TomTom, Tele Atlas, AUTO a právě TomTom WORK. Produkty společnosti TomTom jsou vyvíjeny s důrazem na inovaci, kvalitu, jednoduchost používání a cenu. Produkty TomTom zahrnují navigační přístroje all-in-one, které poskytují uživatelům okamžitou navigaci. TomTom WORK spojuje špičkovou komunikační technologii chytré navigace s nejlepším řešením sledování a analýzy. Společnost TomTom NV byla založena v roce 1991 v Amsterdamu a její pobočky se nacházejí v Evropě, Severní Americe, na Blízkém východě, v Africe a v jihovýchodní Asii. Společnost TomTom je kotována na burze Euronext Amsterdamu. Více informací na www.tomtom.com a www.tomtomwork.com

D&COMM s.r.o. působí v oblasti fleet managementu a logistických řešení již 15 let. Jedna z divizí nově pečuje o oficiální partnerství produktů TomTom WORK pro český a slovenský trh. Nespornou výhodou D&COMM s.r.o. je široké a mnohaleté zkušenosti s integrací fleet managementových řešení do informačních systémů dopravních a logistických společností. D&COMM je nejen oficiálním českým a slovenským partnerem společnosti TomTom WORK, ale v oblasti satelitního řešení pro střední a velké flotily MKD zastupuje na českém a slovenském trhu světového leadera tohoto segmentu americkou společnost QUALCOMM. Pro oblast plánování, mýta a dalších pokročilých funkcí nabízí pro ČR a SR profesionální mapové podklady celoevropských dopravců map&guide. Další jeho divize zastupují a samy i uskutečňují vývoj na poli biometrie pro bankovní sféru, státní správu a pojišťovnictví či poskytování softwarových multilicencí Microsoft, Adobe a dalších, zejména pro dopravní odvětví, školství, vědu a výzkum. Více informací na www.zkancelare.cz a www.dcomm.cz.

Rychlý kontakt

Tel.: +420 233 373 855

E-mail:  info@tomtomfleet.cz

Kontaktujte mě

 

mapy-a-myto