Navigace do auta - nákladní i osobní

Pro dopravce

TruckSun5150_small

Každé 3 měsíce nová mapa zdarma, navíc roční služba LIVE s aktuální dopravní situací HD traffic, také zdarma. K tomu možnost upgrade pro připojení dispečinku. To je nejnovější příspěvek od TomTom Business Solutions - divize TomTom zaměřené na profesionální dopravce.

 

Toto vše získáte společně s nejnovějším terminálem (gps navigací) PRO5150TRUCK LIVE, vybaveným obrazovkou 5". A nebo pokud využijete i u jiné navigace řady PRO jakýkoliv tarif LIVE u služby Webfleet.

Edice pokrývá 45 států celé Evropy standardní mapou, 22 států navíc obsahuje omezení pro nákladní vozidla, včetně České republiky, Slovenska, Maďarska a Polska. Vozidla lze omezit dle celkové hmotnosti, zatížení na nápravu, dále dle rozměrů (šířka, výška, délka) a typu nebezpečného nákladu.

 

PRO5150TRUCK_270px_210px

Btn250ChciKoupitPressedTomTom Business Solutions tak dokazuje neustálý vývoj a podporu v oblasti nákladní dopravy. Navigace TomTom kromě používání speciálních map jdou ještě dále a používají i vylepšené speciální algoritmy pro výpočet trasy a času dojetí, které jsou odlišné od algoritmů používaných pro osobní vozidla a respektují specifika nákladní dopravy. Zařízení PRO5150TRUCK LIVE lze také použít jako terminál v rámci systému WORKSmart / Webfleet, který již instalovalo přes 180.000 uživatelů a poskytuje informaci o pracovní době řidičů, času dojezdu, zadávání zakázek a jejich plnění, track&trace a řadu dalších pokročilých funkcí.

Do skupiny TomTom patří i společnost TeleAtlas (nyní divize TomTom licensing), která je jedním z předních pořizovačů geografických dat. Díky tomu má také TomTom velkou výhodu v aktuálnosti a detailnosti zpracování mapových podkladů.

 

Logo_TT_LetsDriveBus_500px

Rozsáhlé pokrytí mapami

TruckWarning2Vlastní mapy pokrývají hustou silniční síť celé Evropy a obsahují státy (99,9%) Andora, Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Malta, Monako, Nizozemsko Norsko, Polsko, Portugalsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko (včetně Kanárských ostrovů), Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Spojené království, (včetně Normanských ostrovů), částečné pokrytí pro státy Bulharsko, Chorvatsko, Lotyšsko, Rumunsko, Turecko, Ukrajina, Ruská federace a spojující komunikace pro Albánii. Dále obsahuje omezení rozměrů a hmotnosti na hlavních a spojovacích silnicích v těchto zemích: Belgie, Dánsko, Francie, Irsko, Itálie, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Portugalsko, Rakousko, Spojené království, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, jsou zde atributy také pro Českou republiku a Slovensko.

Mapy pro mnoho typů navigací TomTom, včetně 3-měsíční aktualizace

Mapy pro nákladní vozidla jsou k dispozici jak pro nejnovější modely řady PRO (71xx, 91xx), tak pro předchozí modely řady GO (70xx, 90xx), ale i pro starší běžné navigace (GO520, GO530, GO720, GO730, GO920, GO930).

Truck3ZnackyNovinkou je také možnost zakoupení mapy pro jiné modely s roční aktualizací – získáte tak celkem 4 mapy s aktualizační periodou 3 měsíce.

Navigace PRO5150TRUCK LIVE poskytuje veškeré pokročilé funkce a uživatelské rozhraní TomTom, včetně IQRoutes, MapShare, navádění jízdními pruhy, rychlostních radarů, handsfree apod.

 

Pro objednání klikněte ZDE.

Řidiči Vás pochválí a současně Vám ušetří kilometry navíc

PRO7100TruckParamNavigace PRO5150TRUCK LIVE je zařízení určené pro profesionální řidiče, dopravní a logistické společnosti. Poskytuje veškeré pokročilé funkce usnadňující práci a soustředění řidiče na jízdu jako je hands-free, navádění v pruzích, rychlou orientaci, výpočet trasy dle zadaných parametrů, 2D nebo 3D zobrazení. Dále je možné nastavit upozornění na rychlostní radary nebo překročení rychlosti v dané lokalitě nebo použít třeba inteligentní výpočet trasy dle dne v týdnu a denní doby (IQ Routes). Současně je navigace připravena na příjem služby HD traffic, oceněné německým TÜV SÜD jako nejkvalitnější systém pro hlášení aktuální dopravní situace, který daleko za sebou nechal jiné systémy, včetně RDS-TMC. Díky technologii MapShare můžete zanášet do svých map opravy a udržovat zařízení neustále aktuální.

 

 

Kromě navigace i efektivita, úspora KM a času, méně propálených litrů

 

TruckWarning1Terminál PRO5150TRUCK LIVE lze začlenit (i dodatečně) jako součást řešení TomTom WORKsmart™, které umožňuje spojení s vašimi řidiči na cestách, zadávání jízdních příkazů, detailní lokalizaci, připojení k digitálnímu tachografu nebo vyhodnocení stylu jízdy. Posílá data o najetých kilometrech, odpracovaných hodinách, průběhu zakázky a době strávené řízením přímo do vašeho počítače, což umožňuje dispečerům optimalizovat každodenní operace a vedení rychle vyhodnocovat úspěšnost a výkony vozidel a řidičů.

 

 

Pokračování ...

 

Rychlý kontakt

Tel.: +420 233 373 855

E-mail:  info@tomtomfleet.cz

Kontaktujte mě

 

mapy-a-myto