Staňte se partnerem

HDT_CZ_20111021_300pxNeustálý růst společnosti TomTom Business Solutions dokazuje, že mobilní firmy investují do řešení pro správu vozových parků. Napojte se na tento rostoucí trh tak, že se stanete partnery těch nejlepších. Pokud se připojíte k našemu partnerskému programu, můžete svou nabídku stavět na našich inovativních navigačních řešeních, vytvářet hodnotu pro své zákazníky a vyniknout nad ostatními. Láká vás to? Není divu. Naši obchodní partneři těží z těchto výhod.

 

Nevyužitý trh

Mobilní firmy, které jsou motivovány omezením nákladů a požadavky zákazníků, musejí optimalizovat své zdroje na cestách. Podle předpovědí mají dokonce řešení pro správu vozových parků a mobilních zdrojů meziročně růst o 28 %. Využijte této poptávky a začněte budovat zdravý tok příjmů – staňte se našimi partnery.

 

Světová jednička

Společnost TomTom je přední světový poskytovatel navigačních řešení a nejrychleji rostoucí dodavatel řešení pro správu vozových parků v Evropě a tato značka vám otevírá dveře. Když se stanete naším obchodním partnerem, můžete těžit ze světových služeb na místní úrovni.

 

Inovace pro podnikání

Poskytujeme nejlepší řešení ve své třídě, která jsou připravená na budoucnost a skutečně dobrá pro podnikání – a můžeme to dokázat mnoha oceněními. Vaši prodejní nabídku můžete založit na našich špičkových inovacích a zásadně změnit způsob, jak vaši zákazníci fungují.

 

Diferenciace trhu

Mobilní firmy se snaží zvyšovat úrovně služeb a současně udržet co nejnižší náklady. Využijte jejich poptávku a zkombinujte výrobky TomTom Business Solutions se svými službami do jedinečného řešení. Využijte této příležitosti, abyste svou firmu odlišili od ostatních.

 

 

Připojte se ještě dnes.